Transportul în comun de călători
Linii urbane
-
LINIA 15 - TRASEUL : CARTIER C-TIN DRĂGAN – POŞTA VECHE – TIROL
TUR
LILIACUL 6:33* 14:04* ENESCU I 6:35 14:06 ENESCU II 6:36 14:08 POSTA VECHE - 14:10 UNIVERSITATE EUROPENA DRAGAN 6:37 14:12 BANCA TIRIAC 6:40 14:14 ENESCU II 6:42 14:16 ENESCU I 6:44 14:18 A ODEANU 6:46 14:19 STR. BANATULUI 6:48 14:21 STR. T VLADIMIRESCU 6:50 14:23 STR. BUZIASULUI 6:52 14:25 >CARTIER I. C. DRAGAN 6:55 14:28 RETUR
CARTIER I. C DRAGAN 7:15 14:30 STR. BUZIASULUI 7:18 14:33 STR. C. PORUMBESCU 7:20 14:35 STR. T. VLADIMIRESCU 7:22 14:37 STR. BANATULUI 7:24 14:39 LILIACUL 7:26 ENESCU I 7:27 ENESCU II 7:28 UNIVERSITATEA EUROPEANA DRAGAN 7:30 POSTA VECHE 7:32 STR. V. DELAMARINA 7:34 CIMITIR ORTODOX 7:36 POMPIERI 7:37 TIROL 7:40 HONEY WELL SAFETY ROMANIA 7:42 SPITAL NEURO 7:43 CIMITIR ORTODOX 7:45 STR. V. DELAMARINA 7:47 BANCA TIRIAC 7:49 ENESCU II 7:51 ENESCU I 7:53 A ODEANU 7:55 NOTA
* NU CIRCULA IN VACANŢA ELEVILOR -
LINIA 17 - TRASEUL : TAPIA – MAGURI- LIC. ST. ODOBLEJA
TUR
GARA SNCFR - 6:20 - 13:29 14:27 - - STR. BANATULUI - 6:22 - 13:31 14:28 - - LILIACUL 4:25 6:24 12:02 13:33 14:30 - 19:43* ENESCU I 4:26 6:25 12:04 13:35 14:31 - 19:44 ENESCU II 4:27 6:27 12:06 13:37 14:33 - 19:46 UNIV. EUROPEANA DRAGAN 4:29 6:29 12:08 - 14:35 - 19:48 PIATA LUGOJ 4:31 6:31 12:10 - 14:37 16:25 19:50 STR. CARAIMAN 4:33 6:33 12:12 - 14:38 16:27 19:52 SAT TAPIA I 4:40 6:40 12:20 - 14:46 16:35 20:02 SAT TAPIA II 4:42 6:42 12:22 - 14:48 16:37 20:04 SAT MAGURI I 4:52 6:52 12:32 - 14:5 16:39 20:12 SAT MAGURI II 4:54 6:54 12:35 - 14:52 16:41 20:15 SAT MAGURI III 4:56 6:56 12:37 - 14:54 16:43 20:20 RETUR
MAGURI III 5:00 7:00 12:45 - 15:30 17:00 20:20 MAGURI III 5:02 7:04 12:47 - 15:32 17:02 20:22 MAGURI I 5:04 7:08 12:49 - 15:34 17:04 20:24 SAT TAPIA II 5:14 7:18 13:00 - 15:46 17:16 20:36 SAT TAPIA I 5:16 7:21 13:02 - 15:48 17:18 20:38 STR. TAPIEI 5:23 7:31 13:10 - 15:58 17:28 20:48 STR. INSULEI 5:25 7:34 13:13 - 16:00 17:30 20:50 STR. V. DELAMARINA 5:27 7:36 13:15 - 16:03 17:32 20:52 UNIC - 7:39 - 13:39* - - - STR. GEN DRAGALINA - 7:42 - 13:41 - - - BLOC M.A.N. - 7:45 - 13:43 - - - LUGOMET - 7:47 - 13:45 - - - ZONA INDUSTRIALA - 7:49 - 13:47 - - - LIC. ST ODOBLEJA - 7:51 - 13:49 - - - LIC . ST. ODOBLEJA - 7:53 - 14:10 - - - ZONA INDUSTRIALA - 7:55 - 14:12 - - - SILCOM - 7:57 - 14:13 - - - LUGOMET - 7:59 - 14:14 - - - FILSETA - 8:01 - 14:15 - - - SALA DE SPORT - 8:03 - 14:16 - - - BANCA TIRIAC 5:29 8:05 13:17 14:18 - 17:34 20:54 ENESCU II 5:31 8:07 13:19 14:20 - 17:36 20:56 ENESCU I 5:32 8:08 13:21 14:21 - 17:37 20:57 SC. A ODEANU 5:34 8:10 13:23 14:23 - 17:39 20:59 STR. BANATULUI 5:36 GARAJ 13:25 14:25 - GARAJ GARAJ GARA SNCFR 5:38 - 13:27 14:26 - - - NOTA
* CURSA DE 7 (PLECARE MAGURI) CIRCULĂ CU DEVIERE LA LICEUL ST. ODOBLEJA ORA 7:50
* CURSA DE 14:10 CIRCULĂ DE LA LICEUL ST. ODOBLEJA – GARA SNCFR – MAGURI
* NU CIRCULĂ LA LICEUL ST. ODOBLEJA ÎN VACANŢA ELEVILOR
-
LINIA 1C - TRASEUL : GARA - LICEUL STEFAN ODOBLEJA
TUR
GARA SNCFR 5:35 6:25 *7:20 *8:25 12:35 13:30 14:29 STR. BANATULUI 5:36 6:26 7:22 8:26 12:37 13:32 14:30 FORTIM - 6:27 7:24 - - - 14:31 STADION - 6:28 7:25 - - - 14:32 CONEL - 6:29 7:26 - - - 14:33 DACIA SERVICE - 6:30 7:27 - - - 14:34 STR. CARANSEBESULUI - 6:31 7:29 - - - 14:35 OCOLUL SILVIC - 6:32 7:30 - - - 14:36 BANCA DE CREDIT - 6:33 7:31 - - - 14:37 BANCA BANC POST 5:38 6:35 7:33 8:28 12:39 13:34 14:39 ENESCU I 5:39 6:36 7:35 8:30 12:41 13:36 14:41 ENESCU II 5:41 6:37 7:36 8:31 12:43 13:38 14:43 UNIC 5:43 6:39 7:38 8:33 12:45 13:40 14:45 STR. GEN DRAGALINA 5:45 6:41 7:40 8:35 12:47 13:42 14:47 BLOC M.A.N 5:47 6:42 7:42 8:37 12:49 13:44 14:49 LUGOMET 5:49 6:43 7:44 8:39 12:51 13:46 14:51 MONDIAL 5:51 6:44 7:46 8:41 12:53 13:48 14:53 ZONA INDUSTRIALA 5:53 6:46 7:48 8:43 12:55 13:50 14:55 LICEUL ST. ODOBLEJA 5:55 6:48 7:50 8:45 12:57 13:52 14:57 RETUR
LICEUL ST. ODOBLEJA 6:05 6:50 8:05 9:05 13:10 14:10 15:15 ZONA INDUSTRIALA 6:06 6:52 8:07 9:07 13:12 14:12 15:17 SILCOM 6:07 6:53 8:08 9:08 13:13 14:13 15:19 LUGOMET 6:08 6:54 8:09 9:09 13:14 14:15 15:21 FILSETA 6:10 6:55 8:11 9:11 13:16 14:17 15:23 SALA DE SPORT 6:11 6:57 8:13 9:13 13:18 14:18 15:25 BANCA TIRIAC 6:13 6:59 8:15 9:15 13:20 14:20 15:27 ENESCU I 6:14 7:01 8:17 9:17 13:22 14:22 15:29 ENESCU II 6:15 7:02 8:18 9:18 13:24 14:23 15:31 SC. A ODEANU 6:16 7:04 8:20 9:20 13:26 14:25 15:33 STR. BANATULUI 6:18 7:06 8:22 9:22 13:28 14:27 15:35 GARA SNCFR 6:20 7:08 8:24 9:24 13:29 14:28 15:36 FORTIM - - - - - - 15:38 STADION - - - - - - 15:39 CONEL - - - - - - 15:41 DACIA SERVICE - - - - - - 15:43 STR. CARANSEBESULUI - - - - - - 15:45 OCOLUL SILVIC - - - - - - 15:47 NOTA:
* NU CIRCULA IN VACANŢA ELEVILOR -
LINIA 7 - TRASEUL : TIROL ( OITUZ ) – STR. BANATULUI – CARTIER I.C. DRĂGAN
TUR
TIROL 5:15 6:40 8:10 13:10 15:10 17:10 19:10 NOVAR 5:16 6:41 8:11 13:11 15:11 17:11 19:11 SPITAL NEURO 5:17 6:42 8:12 13:12 15:12 17:12 19:12 POMPIERI 5:18 6:43 8:13 13:13 15:13 17:13 19:13 CIMITIR ORTODOX 5:19 6:44 8:14 13:14 15:14 17:14 19:14 STR. V.V. DELAMARINA 5:21 6:46 8:16 10:30 POSTA VECHE 13:16 15:16 17:16 19:16 BANCA TIRIAC 5:24 6:48 8:18 10:32 12:10 13:19 15:19 17:19 19:19 COTU MIC PASARELA 5:26 SPITAL la colt 5:28 ENESCU II 6:50 8:20 10:34 12:12 13:21 15:21 17:21 19:21 ENESCU I 5:30 6:51 8:21 10:36 12:13 13:23 15:23 17:23 19:23 SC. A. ODEANU 5:31 6:53 8:23 10:37 12:15 13:25 15:25 17:25 19:25 S.C. FORTIM 5:32 6:55 GARAJ 13:27 15:27 STADION 5:33 6:56 13:29 15:29 OCOLUL SILVIC 5:35 6:57 13:30 15:30 STR. L. REBREANU 5:36 6:59 13:31 15:31 STR. BANATULUI 5:38 7:01 8:25 10:38 12:16 13:33 15:33 17:27 19:27 STR. BOCSEI 5:39 7:03 8:27 10:39 12:17 13:34 15:34 17:28 19:28 STR. T. VLADIMIRESCU 5:41 7:05 8:29 10:40 12:18 13:36 15:36 17:30 19:30 STR. PANSELELOR 5:43 7:07 8:31 10:42 12:20 13:38 15:38 15:32 19:31 STR. BUZIASULUI 5:45 7:09 8:33 10:44 12:22 13:40 15:40 17:34 19:33 CARTIER I.C. DRAGAN 5:47 7:11 8:35 10:46 12:24 13:42 15:42 17:36 19:35 RETUR
CARTIER I.C. DRAGAN 6:00 7:25 9:10 11:10 12:35 14:25 15:55 18:10 19:35 STR. BUZIASULUI 6:02 7:27 9:12 11:12 12:37 14:27 15:57 18:12 19:37 STR. C. PORUMBESCU 6:04 7:29 9:14 11:14 12:39 14:29 15:59 18:14 19:39 STR. T. VLADIMIRESCU 6:06 7:31 9:16 11:15 12:41 14:31 16:01 18:16 19:41 STR. BOCSEI 6:08 7:33 9:18 11:16 12:42 14:33 16:03 18:17 19:43 STR. BANATULUI 6:10 7:35 9:20 11:17 12:43 14:35 16:05 18:18 19:45 SC FORTIM 6:12 7:36 - - - 14:36 16:07 GARAJ STADION 6:13 7:37 - - 14:37 16:08 - - OCOLUL SILVIC 6:14 7:39 - - 14:39 16:09 - - BANCA DE CREDIT 6:15 7:41 - - 14:41 16:11 - - COFETARIA LILIACUL 6:17 7:43 9:22 11:18 12:44 14:43 16:13 18:19 - ENESCU I 6:19 7:45 9:24 11:20 12:45 14:45 16:15 18:21 - ENESCU II 6:21 7:47 9:26 11:22 12:47 14:47 16:17 18:23 - UNIVERSITATE 6:23 7:49 9:28 11:24 12:49 14:49 16:19 18:25 - POSTA VECHE 6:25 7:51 9:30 11:26 12:51 14:51 16:21 18:26 - STR. V.V. DELAMARINA 6:27 7:53 GARAJ 12:53 14:53 16:23 18:29 - CIMITIRUL ORTODOX 6:29 7:55 12:55 14:55 16:25 18:31 - POMPIERI 6:31 7:57 12:57 14:57 16:26 18:33 - SPITAL NEURO 6:32 7:59 12:59 14:59 16:28 18:35 - NOVAR 6:34 8:01 13:01 15:01 16:30 18:37 - TIROL 6:36 8:03 13:03 15:03 16:32 18:39 - NOTA:
NU CIRCULĂ ÎN PERIOADA VACANŢEI ELEVILOR
CIRCULĂ PRIN STADION LA ORELE DE VÂRF:5.00 – 8.00; 13.00 – 17.00 -
LINIA 7 - TRASEUL : CARTIER I.C. DRĂGAN – POŞTA VECHE
CIRCULĂ ÎN ZILE DE SÂMBĂTĂTUR
Cartier I.C.Drăgan 10:00 13:25 Str. Buziaşului 10:12 13:27 Str. C.Porumbescu 10:14 13:29 Str. T.Vladimirescu 10:17 13:31 Str. Banatului 10:19 13:23 Str. Bucegi 10:21 13:35 Enescu I 10:23 13:37 Enescu II 10:25 13:39 Universitate 10:27 13:41 Poşta Veche 10:30 13:43 garaj RETUR
Poşta Veche 13:00 Banca Ţiriac 13:02 Enescu I 13:04 Enescu II 13:06 Şc. A.Odeanu 13:08 Str. Banatului 13:10 Str. T.Vladimirescu 13:13 Str. Panselelor 13:15 Str. Buziaşului 13:17 Cartier I.C.Drăgan 13:19 garaj
Tarife
|
Persoanele in varsta de peste 70 ani beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT.
Aceste persoane sunt rugate sa se prezinte la sediul firmei pentru a-si ridica talonul de reducere.